×
Hakkımızda

Deniz Gıda San-Bolçi Çikolata

12 Aralık 1992 yılında Bolu’da unlu mamüller ve pastacılık konusunda yeni bir anlayışla hizmete başladık, ilkelerimiz olan günlük üretim, hijyenik imalat, güler yüzlü satış anlayışı ile Temmuz 1997 yılında hizmet alanımızı genişleterek günün gereği hızlı yemek, fast-food alanında müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Mesleğimize olan bağlılığımız, beraber çalıştığımız profesyonel ekibimiz ile birlikte ‘’DENİZ’’ markasını müşterilerine güven veren bir isim haline getirmeyi başardık 1999 yılında alışverişin büyük marketlere kaydığı zaman açılan MİGROS TÜRK T.A.Ş. Bolu mağazası ile birlikte bizde ekmek ve çeşitleri ile mağaza içindeki unlu mamüller reyonunda hizmet vermeye başladık.

Amacımız Bolu’da yaşayan insanlara sağlıklı ürünler sunabilmek, Bolu istihdamına bir nebzede olsa yardımcı olabilmektir.

Yıl 2002 Deniz’den Bolu’ya özgü bir marka oluşturma hedefi ‘’BOLÇİ’’ BOLÇİ özel fındığı, lezzetli karamelası, nefis çikolatası ile tatlı bir damak tadı, hoş bir tebessüm bolu dışından gelen misafirlerimizin tadına doyamadığı geldiği yerlerdeki dostlarına Bolu’dan hediye olarak götürdükleri, Bolu’da yaşayan insanların şehir dışındaki dostlarına hediye ettikleri meşhur bolu çikolatası ‘’BOLÇİ’’ Firmamız bu düşünce anlayışına dün olduğu gibi bugün de devam etmekte olup gelecekte kendini sürekli yenileyerek Bolu’ya hizmet etmeye devam edecektir.